KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9532396

nr 953 2396

Egron Lundgren

(1815-1875), Sverige

Akvarell, Egron Lundgren (1815-1875), Fiskare, monogramsignerad EL, 15x13

måndag 6 april 2015
kl 18:38:48

Egron Lundgren

Läs mer om Egron Lundgren